Prodej velkoformátových fotografií

Můžete si zakoupit hotové, většinou panoramatické, fotografie, které jsou tištěné na profesionální velkoformátové tiskárně. Následně jsou potaženy laminovací folií s matným nebo lesklým povrchem. Potom je celá fotografie nalepena na sendvičovou desku, která má uvnitř tenký hliníkový plát, zabraňující jejímu kroucení. Zezadu jsou pak nalepeny úchyty na zavěšění. Fotografie nejsou orámovány, to nechávám na vkusu zákazníka, zda-li a jak, si fotografii zarámuje. Mně se líbí tak jak jsou, nezarámované.
Objednávku můžete provést telefonicky nebo e-mailem a následně se domluvíme na způsobu dodání.

Pokud by se vám líbila nějaká jiná fotografie mimo těch, které nabízím k prodeji, stačí napsat a já vám pošlu nabídku (rozměry a cenu).

Číslo účtu pro bezhotovostní platbu: 78-2844640277, kód banky: 0100

Rozměry a cena jsou uvedeny společně s názvem fotografie nahoře nad jejím horním okrajem. Uvedená cena je vyjádřením hodnoty fotografie v její elektronické podobě, tedy můj honorář. Cena za tisk a následnou adjustaci se může měnit podle aktuálního ceníku tiskárny s kterou spolupracuji.

Pojďte si vybrat

Všechny zde publikované fotografie jsou chráněny autorským zákonem. Jejich další použití je možné pouze se svolením autora. Photo © Petr Štípek Design from css3templates.co.uk