Kdo jsem

Nar. r. 1958, fotografuji od r. 1983. Začínal jsem asi jako většina amatérů s tím co bylo v té době ke koupi; se Zenitem, pak přišla na řadu Praktica, po ní druhá a po digitální revoluci nejprve Konica-Minolta 5D, pak Sony Alfa 700 a po jejím "odchodu" Sony A 77. Objektivy: Sigma 10-20, Sigma 17-50/2,8 EX DC OS HSM, Minolta 80-200/2,8 APO G. Nejraději se potuluji po Šumavě a jejím podhůří s fotobatohem na zádech, což dává tušit, jaké je moje fotografické zaměření. Nevyhýbám se ale i jiným tématům, velice rád fotím sportovní akce, především pak horská kola. Fotografie z tradičního cyklomaratonu "Král Šumavy" už mi přinesly nejedno ocenění a také jsem z nich uspořádal výstavu.

Od roku 2012 provozuji fotografické služby v rámci volné živnosti, a tak mohu nabídnout vytvoření fotoreportáže z oslav, svateb a dalších společenských či sportovních akcí.
V poslední době se zabývám též tvorbou velkoformátových panoramatických fotografií, které nabízím k prodeji a to již v konečné podobě, umožňující jejich zavěšení na stěnu.